Sklepy PrestaShop

Analityk ecommerce, specjalista SEO
Damian Ślimak

CEO

Sklepy PrestaShop

Zastanawiasz się jak założyć własny sklep internetowy? Współcześnie gałąź e-commerce w Polsce wciąż się rozwija, a sklepy online stanowią coraz ważniejsze uzupełnienie tradycyjnych kanałów sprzedaży. Zakupy online stały się dla dużej ilości konsumentów standardowym udogodnieniem, z którego korzystają niemalże każdego dnia. Ponadto codziennie powstaje mnóstwo sklepów internetowych w Polsce. Sprzedaż online nie tylko pozwoli Ci na zwiększenie zysków, ale także wyróżni Twoją firmę na tle konkurencji. Jeżeli chcesz założyć sklep internetowy warto skorzystać z usług profesjonalistów, którzy mogą otworzyć Ci sklep, a także prowadzić go później. 

Dlaczego warto zdecydować się na naszą ofertę? 

Całościowo wykonane sklepy internetowe 

Otwórz sklep internetowy, który posiada wszelkie zoptymalizowane funkcje umożliwiające aktywną sprzedaż. Wypróbuj nasze usługi i miej pewność, że Twoja platforma sprzedaży będzie zgodna z nowoczesnymi wymaganiami branży e-commerce. Zacznij sprzedawać swoje produkty i usługi w nowoczesny sposób.

Indywidualny projekt 

Rozpoczynając prace nad swoim sklepem możesz wybrać jeden z gotowych projektów, który następnie zostanie dostosowany do Twoich potrzeb lub skonstruować kompletnie nową, interesującą platformę umożliwiającą sprzedaż w internecie. 

Brak limitu poprawek 

Prowadzenie sklepu internetowego w czasach wciąż rozwijającej się sztucznej inteligencji sprawia, że konieczne jest wdrażanie nowych funkcjonalności. Do momentu pełnego zaakceptowania projektu masz możliwość wdrażania w nim dowolnej ilości zmian bez jakichkolwiek ograniczeń.  

Regularne aktualizacje 

Gotowe integracje i regularne aktualizacje silnika Twojego sklepu umożliwją wprowadzenie konieznych poprawek bezpieczeństwa, a tym samym dopasowanie go do aktualnych regulacji prawnych. 

Optymalizacja SEO i zwiększenie szybkości

Współcześnie branża ecommerce wymusza zoptymalizowanie sklepu pod kątem SEO, co jest doskonale przez nas realizowane. Platformy sprzedaży zgodne są z najnowszymi standardami Google, a także szybkie, co wpływa na ich jakość. 

Responsywność RWD 

Bardzo istotne jest, aby Twój sklep wyglądał perfekcyjnie równeiż na urządzeniach mobilnych. Umożliwia to dotarcie do nowych klientów, którzy preferują korzystanie z aplikacji mobilnych. Wszystko wykonane zostanie zgodnie z najlepszymi praktykami RWD. 

Pomoc techniczna 

Jeżeli będziesz chciał rozwijać sprzedaż lub rozszerzyć swoją działalność na inne platformy handlowe służymy pomocą. Ponadto, oferujemy materiały, które umożliwią szkolenie pracowników w zakresie koniecznych umiejętności. Dzięki naszemu doświadczeniu znamy się na rzeczy i szybko poradzimy sobie z ewentualnymi trudnościami. 

Panel administracyjny 

Statystyczny użytkownik strony skupia się na jej zewnętrznym wyglądzie, jednak bardzo istotne są również dodatkowe funkcje, takie jak panel administracyjny Odpowiednio zoptymalizowany pozwoli Ci mieć kontrolę nad każdym elementem, a dodatkowo obsługiwać zamówienia i prawidłowo zarządzać asortymentem. 

Bezpieczeństwo sklepu 

Jednym z najważniejszych priorytetów jest bezpieczeństwo platformy. To właśnie Ty odpowiedzialny jesteś za powierzane Ci przez klientów dane, dlatego tak ważne jest to, aby nie działo się z nimi nic niepożądanego. 

Ciągłe zwiększanie konwersji 

Stworzone przez nas sklepy są przystosowane do tego, aby móc stale je rozwijać. Wszystko to dzięki elastycznemu silnikowi, który umożliwia wdrażanie praktycznie dowolnych rozwiązań. Ponadto oferujemy prowadzenie działań marketingowych za Ciebie, tak, abyś mógł skupić się w swojej pracy na innych działaniach. 

Inteligentne i automatyczne rozwiązania

Współcześnie coraz ważniejsze są automatyczne, a także inteligentne działania oparte o AI, dzięki którym będziesz mógł z łatwością wykonać wszelkie żmudne i powtarzalne czynności. Dzięki temu będziesz mógł zaoferować więcej czasu swoim klientom nie przejmując się nieistotnymi sprawami. 

Pełna gwarancja 

Gwarantujemy pełne zadowolenie z wykonanego przez nas sklepu, aż przez 12 miesięcy. W tym czasie możesz zgłaszać uwagi, a my postaramy się na nie jak najszybciej odpowiedzieć. 

Stwórz swój sklep internetowy w oparciu o PrestaShop! 

Tworzymy sklepy internetowe w oparciu o najważniejszy na rynku system PrestaShop. Dzięki niemu jesteśmy w stanie zagwarantować Ci elastyczny sklep internetowy, który posiada wszelkie niezbędne dla e-commerce funkcjonalności, a który rozbudowany zostanie o rozwiązania dostosowane do Ciebie. System ten oferuje nie tylko wiele możliwosci, ale przede wszystkim swobodę w zarządzaniu i rozwijaniu własnego sklepu. Ponadto, w przeciwieństwie do wielu platfom SaaS obecnych na rynku, pozbawiony jest on abonamentu. Co ważne, sklep jest w pełni Twój, znajduje się na Twoim serwerze, a jego baza jest zawsze do Twojej dyspozycji. 

Wysoka skuteczność tworzonych przez nas sklepów internetowych 

Tworzone przez nas platformy sprzedażowe powstają z myślą, aby przynosić klientom realny zarobek. Ich optymalizacje dopasowywane są pod tym kątem, tak, aby każda ich funkcjonalność była nastawiona na sprzedaż. To powoduje, że każdy z naszych sklepów internetowych doskonale sprawdza się w akcji i prowokuje u odwiedzających chęć przejścia na ścieżką zakupową. Wybór klientów poprzez daną platformę jest intuicyjny i szybki, dzięki czemu osoby, które mogłyby być niezdecydowane znacznie chętniej dokonają zakupu. 

Pomimo tego, że konieczne jest początkowe zainwestowanie w sklep internetowy, inwestycja ta szybko się zwróci. Dobrze zaprojektowany i odpowiednio zoptymalizowany już od początku istnienia sklep generuje mnóstwo oszczędności w przyszłości. Dzięki niemu nie będziesz musiał dokładać do pozycjonowania, decydować się na kosztowne zmiany, naprawiać częste błędy czy tracić czasu na powtarzalne zarządzanie. 

Odpowiednio dopasowany do Twoich potrzeb sklep internetowy 

Zastanawiasz się, co wyróżnia Presta Pilot na tle całej konkurencji? Zdecydowanie jest to indywidualne podejście, ale również fachowa wiedza zdobywana przez lata. Możesz samodzielnie zadecydować nie tylko o każdej funkcjonalności platformy, ale także o każdym obecnym na niej elemencie graficznym. Ponadto, decydując się na współpracę z nami jesteś informowany na bieżąco o postępach i możesz brać udział w procesie powstawania sklepu internetowego. 

Nasze platformy są odpowiednio wyposażone w wiele nowoczesnych funkcjonalności, które stale poprawiają doświadczenia zakupowe Twoich klientów. Dobierane są one odpowiednio dla każdego klienta, dlatego nie musisz się obawiać, że otrzymasz toporny sklep z bezużytecznymi modyfikacjami. Ponadto Twoja platforma sprzedażowa zostanie zintegrowana z usługami zewnętrznymi, z których już teraz korzystasz – tak, abyś mógł zarządzać wszystkim w jednym dogodnym miejscu. 

Tworzenie sklepów internetowych krok po kroku 

Pomimo kreatywności i nieszablonowego myślenia jakie cechuje nasze przedsiębiorstwo, zawsze staramy się podążać za pewnym systemem i schematem gwarantującym pełną satysfakcję z ostatecznego efektu tej właśnie współpracy. Pierwszym krokiem jest pełne omówienie projektu, kiedy to przedstawisz nam swoją wizję, a my skonfrontujemy ją z możliwościami oferowanymi przez rynek i standardami w branży e-commerce. Przeprowadzimy także analizę konkurencji, stworzymy projekt makiety UX sklepu, a także sprawdzimy jego użyteczność i intuicyjność. 

Kolejnym krokiem, który jest istotny zarówno dla Ciebie jak i dla nas, jest podpisanie umowy, po którym rozpoczynają się prace graficzne i programistyczne. Jeżeli posiadałeś już swój sklep internetowy przeniesiemy go wraz z zawartością, co oszczędzi Ci konieczności dodawania od nowa produktów czy żmudnego poszukiwania korespondencji z klientami na skrzynce pocztowej. 

Przed tym zanim oddamy Ci projekt do akceptacji dokładnie go przetestujemy, nie tylko z perspektywy jego właściciela, ale także klienta. Na tym etapie pozbędziemy się wszystkich potencjalnych błędów i dopieścimy każdy detal. W momencie ostatecznej akceptacji projektu z chęcią przyjmiemy Twojego uwagi i sami podpowiemy Ci, na co powinieneś zwrócić uwagę przy jego odbieraniu. 

Zanim Twój sklep zacznie działać, dokładnie przeszkolimy Ciebie i Twoich pracowników w zakresie jego obsługi, tak, abyś był przygotowany na wszelkie możliwe sytuacje. Ostatni krok to wdrożenie, podczas którego z serwera roboczego platforma zostanie przeniesiona na właściwy i ponownie dokładnie przetestowana. Skonfigurujemy wszystko w taki sposób, by działało szybko i w pełni wykorzystywało swój potencjał.

Po odebraniu projektu oferujemy aż dwanaście miesięcy gwarancji, podczas których, w razie potrzeby podpowiemy, doradzimy i wyjaśnimy. Nigdy nie zostaniesz sam z problemami, ponieważ nawet po upływie gwarancji możemy pracować dalej nad rozwojem Twojego sklepu. W tym czasie opracujemy dla Ciebie nowe funkcjonalności, zaktualizujemy system czy też rozwiążemy ewentualne problemy. 

Administracja sklepem internetowym 

Tworzone przez nas sklepy wyposażone są w pełni profesjonalny i potężny panel administracyjny, który w praktyce pozbawia Cię konieczności sięgania po jakiekolwiek inne rozwiązania w kwestii zarządzania Twoim biznesem internetowym. Dzięki niemu będziesz mógł przeprowadzać codzienne, standardowe działania w zakresie obsługi zamówień, ale także zarządzać asortymentem, marketingiem internetowym, działaniami kadrowo-płacowymi i wszystkimi innymi zewnętrznymi usługami, z których mógłbyś korzystać. Panel administracyjny zawsze jest odpowiednio rozbudowany do stopnia rozbudowy Twojej platformy sprzedażowej. Ponadto wszystkie funkcje osadzone są z zachowaniem zasad intuicyjności. 

Tworzenie sklepów internetowych – cennik 

Usługę stworzenia sklepu internetowego zawsze wyceniamy myśląc o konkretnym kliencie, zachowując realistyczne podejście do projektu. W trakcie wyceny bierzemy pod uwagę przede wszystkim stopień rozbudowania sklepu, ilość oczekiwanych integracji, złożoność planowanego designu oraz dodatkowe, niekoniecznie standardowe wymagania z Twojej strony. Ponadto staramy się dokładnie wyliczyć, ile czasu i zasobów będzie nas to kosztować, a także jaki duży dodatkowy budżet będzie nam potrzebny, by wywiązać się ze wszelkich ustaleń. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej skontaktuj się z nami. Współpracując z nami możesz zbudować platformę ułatwiającą prowadzenie biznesu.